Skala Schody

F.H.U. Skala
Ul. Inflancka 104
91-456 Łódź
Tel. 42 236 57 03

FIRMA SCHODY DRZWI TARASY,
ZADASZENIA
ŚWIADECTWA
ENERGETYCZNE

Schody

Schody

Nasza firma działa w oparciu o współpracę z wiodącymi na rynku polskim producentami schodów: firmą Grot i firmą Stolpol. Oferujemy Państwu możliwość wyboru spośród schodów samonośnych wykonanych na konstrukcji drewnianej lub stalowej. Mogą Państwo wybrać konstrukcję ze stali zwykłej, malowanej proszkowo na dowolny kolor RAL, lub konstrukcję ze stali nierdzewnej.

 

Możemy Państwu zaproponować schody proste, zabiegowe, spiralne lub wstęgowe w zależności od stylu wnętrza Państwa domu. Jeżeli natomiast zostały już wylane schody betonowe możemy zrealizować obłożenie drewnem zarówno krajowym jak i egzotycznym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w siedzibie firmy oraz za pośrednictwem galerii internetowej, zapewniając jednocześnie, że jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej aby Państwa schody były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

 

W naszej ofercie znajdują się również balustrady ze stali nierdzewnej łączonej z elementami drewnianymi, szkłem oraz innymi materiałami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie dzieląc się posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

FIRMA | SCHODY | DRZWI | TARASY, ZADASZENIA | ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE | KONTAKT
(c) 2010-2013 F.H.U. Skala. Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa strony